eFortuna kod promocyjny FORVIP • bonus do 1130zł

Wpisz podczas rejestracji konta w efortuna kod promocyjny FORVIP. Możesz odebrać bonusy o łącznej wartości do 1130zł na start oraz korzystać z promocji dla nowych graczy.

Fortuna kod promocyjny
Możesz odebrać bonusy w Fortunie o łącznej wartości 1130zł.

Mamy dla Was dobrą wiadomość – wystarczy, że wpiszesz podczas rejestracji konta gracza w Fortunie nasz kod promocyjny FORVIP, a będziesz mógł skorzystać z wszystkich bonusów i promocji z oferty tego legalnego bukmachera.

Nasz kod jest aktualny i sprawdzony, jesteśmy oficjalnym partnerem tego bukmachera więc masz pewność i bezpieczeństwo rejestracji, zawieranych zakładów oraz swoich środków pieniężnych.

Z jakich bonusów możesz skorzystać w Fortunie?

Używając naszego kodu promocyjnego już na start możesz otrzymać darmowe 20zł na obstawianie (w postaci punktów które za które możesz obstawiać jak za prawdziwe pieniądze).

Następny bonus należy Ci się przy pierwszej wpłacie depozytu – jest to 100% więcej do maksymalnej kwoty 1000zł.

Jakby tego było mało mamy dla Ciebie razem z bukmacherem Fortuna, pierwszy zakład bez ryzyka za 110zł – jest to najlepsza forma promocji, ponieważ obstawiając mecze, obstawiasz pierwszy kupon bez ryzyka, bo w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci w postaci bonusu, całość postawionej stawki.

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.