eFortuna zakłady i mecze na żywo • livebetting w fortuna

Sprawdź ofertę fortuny na zakłady na żywo, obstawianie w trakcie trwania meczów to ciekawa alternatywa dla zakładów przedmeczowych. Największa oferta livebetting w Polsce.

Fortuna jak na lidera rankingów popularności przystało ma również najbardziej rozbudowaną i najbardziej atrakcyjną dla użytkowników ofertę zakładów na żywo.

Ten rodzaj obstawiania ogromnie zyskuje na popularności w naszym kraju, ponieważ gracze mogą oglądać dany mecz i reagować na wydarzenia boiskowe, obstawianymi w tym czasie typami. Możesz to robić zarówno poprzez stronę internetową na swoim laptopie jak również, za pomocą aplikacji mobilnej, gdziekolwiek jesteś.

Oferta meczów na żywo w Fortuna.
Podstrona z dostępnymi meczami do obstawiania na żywo.

Panel służący do obstawiania live, jest bardzo przejrzysty i miły dla oka. Widzimy na nim wszystkie dostępne aktualnie dyscypliny sportowe, w których toczą się mecze z możliwością obstawiania na żywo oraz w kółku liczba wskazująca na ilość takich meczów.

Po wybraniu odpowiedniej dyscypliny, przed naszymi oczami ukazuje się lista aktualnie trwających meczów, ich wyniki oraz podstawowe kursy. Gdy chcemy wejść w dany mecz po prostu na niego klikamy i pojawiają nam się bardzo szczegółowe informacje wraz ze statystykami wybranego meczu. Zobacz jak to się przedstawia w rzeczywistości, na obrazku poniżej. Nadal mamy również podgląd, w lewym menu, na trwające mecze w tej, wybranej przez nas dyscyplinie sportu

Mecze live w Fortuna
Szczegółowe informacje na temat wybranego meczu.

Transmisje na żywo oraz czat z użytkownikami

Jakby tego było mało, Fortuna przygotowała dla graczy transmisje z wybranych meczów z oferty na żywo. Nie musimy już więc wpatrywać się tylko w puste statystyki i cyferki, jak to bywa u innych bukmacherów, ale możemy śledzić obstawiony przez nas mecz na ekranie laptopa czy smartfona.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wymieniania swoich poglądów i obstawionych meczów z innymi użytkownikami, którzy w tym czasie korzystają z zakładów na żywo w Fortunie, na czacie na żywo.

Transmisje meczów i czat
Transmisja meczów na żywo + czat to możliwość miłego spędzania czasu w oczekiwaniu na wynik obstawionego meczu.
Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.