Fortuna 1. liga • terminarz – typy – informacje i analizy

Fortuna już od dłuższego czasu angażuje się w sponsorowanie polskiego sportu. Jest partnerem i głównym sponsorem wielu drużyn piłkarskiej Ekstraklasy oraz 1 ligi. Jest również tytularnym sponsorem rozgrywek polskiej 1 ligi piłkarskiej – co nie zdarza się zbyt często.

Firma ta jest jednak przekonana o wartości piłki nożnej w Polsce, dlatego logo firmy można spotkać na wszystkich stadionach pierwszoligowych oraz na koszulkach drużyn, które występują na drugim poziomie ligowym w Polsce.

Fortuna 1 liga
Każdy mecz to wyjątkowa oprawa uwieńczona logo Fortuny.

Terminarz i kursy

KONIEC RUNDY JESIENNEJ – KOLEJNA KOLEJKA JUŻ 29 LUTEGO 2019 ROKU.

Sprawdź terminarz, kursy oraz typy podawane przez naszych ekspertów piłkarskich na najbliższe mecze w Fortuna 1 liga polska.

Fortuna docenia zaangażowanie i walkę jaką prezentują zawodnicy na boiskach 1 ligi i z czego są znani w całej Polsce. W rozgrywkach pucharu polski rywalizują niejednokrotnie jak równy z równym z klubami Ekstraklasy.

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.