eFortuna bonus powitalny • odbierz łącznie 1130zł w fortuna

Odbierz Fortuna bonus powitalny, do 1000zł przy pierwszej wpłacie oraz kupon bez ryzyka za 110zł i darmowy freebet za 20zł. Tylko z kodem promocyjnym: FORVIP

efortuna bonus
Odbierz aż 3 bonusy powitalne w Fortunie.

Sprawdź jakie promocje przygotowała dla Ciebie firma eFortuna. Jest to jedna z najlepszych ofert bonusowych na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – aż trzy bonusy czekają na Ciebie po zarejestrowaniu konta w tej legalnej firmie.

Pamiętaj o zaznaczeniu chęci skorzystania z oferty powitalnej oraz naszym kodzie promocyjnym, który zwiększa pierwszy kupon bez ryzyka do 110zł. Nie przejmuj się więc, że gdzie nie gdzie, na stronie efortuna jest mowa o zakładzie bez ryzyka do 100zł – z naszym kodem masz pewność, że bonus będzie podwyższony.

Bonusy powitalne
Pamiętaj o kodzie promocyjnym i zaznaczeniu opcji chęci skorzystania z bonusów powitalnych.

Ostatnia aktualizacja oferty bonusowej: 6 września 2019

Oferta podstawowa

Bonus 100% do pierwszej wpłaty

Pierwszym bonusem, który wam przedstawimy jest dodatkowa kasa, którą otrzymujemy po wpłacie pierwszego depozytu. Możemy w ten sposób zarobić, aż do 1000zł dodatkowych środków na obstawianie w Fortunie.

Jak odebrać bonus? Doładuj konto gracza w terminie 10 dni od momentu rejestracji konta. Masz czas 30 dni na spełnienie warunków, dzięki którym otrzymasz bonusów. Obróć czterokrotnie kwotą pierwszej wpłaty.
Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1.90.

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od bukmachera bonus o wartości pierwszej wpłaty – maksymalnie 1000zł.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 110zł

Pierwszy zakład bez ryzyka w efortuna

Kolejnym bonusem z oferty Fortuny jest promocja, którą gracze lubią chyba najbardziej. Można bowiem sobie pozwolić na obstawianie bez ryzyka. Twój pierwszy kupon obstawiony w zakładach bukmacherskich Fortuna będzie bez ryzyka. O co chodzi?

Jeśli przegrasz, cała stawka (pomniejszona o podatek) wróci na Twoje konto w postaci bonusa. Maksymalna kwota zwrotu to 110zł.

Darmowe 20zł na obstawianie

Jakby tych bonusów było mało eFortuna ma dla Ciebie jeszcze jedną świetną informację. Zaraz po zarejestrowaniu konta gracza (konieczna pełna rejestracja) otrzymasz darmowe 20zł, które możesz przeznaczyć na obstawianie. Bonus będzie dostępny w formie punktów FKP – otrzymasz ich 20000 co jest równoznaczne z kwotą 20zł.

Oferta sezonowa

Bonus Live +10%

Fortuna bonus live

Obstawiaj zdarzenia z oferty na żywo w zakładach bukmacherskich Fortuna i odbierz dodatkowo 10% więcej do wygranych.

Oferta jest dostępna tylko w wybrane dni więc odwiedzaj często stronę eFortuna i łap promocje i wyższe wygrane.

Jak skorzystać z promocji:

 • Wystarczy dodać znajdujący się w ofercie LIVE “Bonus Live+10%” do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty LIVE.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
 • Maksymalna stawka kuponu to 500 zł.

Piłkarskie Happy Hours

W każdy Ekstraklasowy piątek masz możliwość kolejnych wyższych wygranych. Obstawiaj najbardziej popularne wydarzenia sportowe i zgarnij więcej kasy!

Happy Hours efortuna
Happy Hours w eFortuna

To już nasz tradycja – przez pełny sezon Ekstraklasy, w każdy piątek między 17 a 18 dajemy możliwość podwyższenia wygranej o 14%. Wystarczy dodać bonus kursowy “Happy Hours” do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty przed meczowej

Zasady promocji

 • Czas trwania: od 17:00 do 18:00 w każdy piątek gdy swoje spotkania rozgrywa piłkarska Ekstraklasa
 • Możliwość obstawiania: strona www i aplikacja mobilna
 • Oferta: piłkarska oferta przedmeczowa
 • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
 • Stawka: min. 20 zł brutto
 • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Biało czerwony weekned

W dniu dzisiejszym ruszyła jednodniowa promocja „Reprezentacyjna dokładka”. Aby wziąć w niej udział należy w dniu 06.09.2019 postawić min. 1 kupon AKO (oferta: prematch) o wartości min. 20 zł brutto, zawierający mecz Słowenia vs Polska rozgrywany w ramach eliminacji do ME w piłce nożnej.

Kupony można obstawiać za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej Fortuny i punktów stacjonarnych. Gracze, którzy spełnią warunki promocji i ich kupon okaże się wygrany, otrzymają 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 zł. Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 06.09.2019 do końca dnia.

Promocja nie obejmuje zakładów specjalnych, anulowanych, unieważnionych lub wypłaconych wcześniej (opcja Early Cash Out) oraz kuponów typu Maxikombi czy zawartych w ramach ofert Hit Dnia, Ekspert.

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 07.09.2019 do końca dnia.

 • Happy Hours – w piątek w godz. 17:00 – 18:00
 • Bonus Live +10% – promocja w dniach 05-08.09 w godz. 21:00-21:30
 • Specjalne wydanie Ekspert+ na mecze eliminacyjne – bonus 2 x 25 000 zł dla najlepszych typerów w dniach: 05.09 i 07.09
 • Podwyższone kursy na mecze reprezentacji Polski – 06.09 i 09.09 oraz mecze poniedziałkowe w ramach polskiej grupy w kwalifikacjach czyli Łotwa-Macedonia Płn. oraz Słowenia-Izrael
Przewiń do góry