eFortuna bonus powitalny • łącznie 1130zł w fortuna

Fortuna bonus powitalny, do 1000zł przy pierwszej wpłacie oraz kupon bez ryzyka za 110zł i darmowy freebet za 20zł. Z kodem promocyjnym: FORVIP

efortuna bonus
Trzy bonusy powitalne w Fortunie.

Jakie promocje przygotowała dla Ciebie firma eFortuna? Jest to jedna z najlepszych ofert bonusowych na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – trzy bonusy czekają na Ciebie po zarejestrowaniu konta w tej legalnej firmie.

Pamiętaj o zaznaczeniu chęci skorzystania z oferty powitalnej oraz naszym kodzie promocyjnym, który zwiększa pierwszy kupon bez ryzyka do 110zł. Nie przejmuj się więc, że gdzie nie gdzie, na stronie efortuna jest mowa o zakładzie bez ryzyka do 100zł – z naszym kodem masz pewność, że bonus będzie wyższy niż standardowy.

Bonusy powitalne
Pamiętaj o kodzie promocyjnym i zaznaczeniu opcji chęci skorzystania z bonusów powitalnych.

Ostatnia aktualizacja oferty bonusowej: 11 października 2019

Oferta podstawowa

Bonus 100% do pierwszej wpłaty

Pierwszym bonusem, który wam przedstawimy jest dodatkowa kasa, którą możesz otrzymać po wpłacie pierwszego depozytu. W ten sposób masz szansę zgarnąć, aż do 1000zł dodatkowych środków na obstawianie w Fortunie.

Jeśli chcesz odebrać bonus doładuj konto gracza w terminie 10 dni od momentu rejestracji konta. Masz czas 30 dni na spełnienie warunków, dzięki którym otrzymasz bonusy. Należy obrócić czterokrotnie kwotą pierwszej wpłaty.
Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1.90.

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od bukmachera bonus o wartości pierwszej wpłaty – maksymalnie 1000zł.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 110zł

Zakład bez ryzyka w Fortuna

Kolejnym bonusem z oferty Fortuny z którego możesz skorzystać jest promocja, którą gracze lubią chyba najbardziej. Twój pierwszy kupon obstawiony w zakładach bukmacherskich Fortuna będzie bez ryzyka. O co chodzi?

Jeśli przegrasz, cała stawka (pomniejszona o podatek) wróci na Twoje konto w postaci bonusu. Maksymalna kwota zwrotu to 110zł.

Darmowe 20zł na obstawianie

Jakby tych bonusów było mało eFortuna ma dla Ciebie jeszcze jedną świetną informację. Zaraz po zarejestrowaniu konta gracza (konieczna pełna rejestracja) otrzymasz darmowe 20zł, które możesz przeznaczyć na obstawianie. Bonus będzie dostępny w formie punktów FKP – otrzymasz ich 20000 co jest równoznaczne z kwotą 20zł.

Oferta sezonowa

Bonus Live +10%

Fortuna bonus live

Możesz obstawiać zdarzenia z oferty na żywo w zakładach bukmacherskich Fortuna i odbierać dodatkowo 10% więcej do wygranych.

Oferta jest dostępna tylko w wybrane dni więc możesz odwiedzać częściej stronę eFortuna i łapać promocje i wyższe wygrane.

Jak skorzystać z promocji:

 • Wystarczy dodać znajdujący się w ofercie LIVE “Bonus Live+10%” do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty LIVE.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
 • Maksymalna stawka kuponu to 500 zł.

Piłkarskie Happy Hours

W każdy Ekstraklasowy piątek masz możliwość kolejnych wyższych wygranych. Możesz obstawiać najbardziej popularne wydarzenia sportowe i zgarniać więcej kasy!

Happy Hours efortuna
Happy Hours w eFortuna

To już nasz tradycja – przez pełny sezon Ekstraklasy, w każdy piątek między 17 a 18 dajemy możliwość podwyższenia wygranej o 14%. Wystarczy dodać bonus kursowy “Happy Hours” do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty przed meczowej

Zasady promocji

 • Czas trwania: od 17:00 do 18:00 w każdy piątek gdy swoje spotkania rozgrywa piłkarska Ekstraklasa
 • Możliwość obstawiania: strona www i aplikacja mobilna
 • Oferta: piłkarska oferta przedmeczowa
 • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
 • Stawka: min. 20 zł brutto
 • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.