Fortuna i Betclic • porównanie bukmacherów

Zobacz porównanie bukmacherów Fortuna i Betclic, który bukmacher jest lepszy? Którego wybrać? Promocje i bonusy w ofercie Fortuna i Betclic. Sprawdź już teraz.

Betclic
Betclic

O fortunie napisaliśmy już chyba wszystko w poprzednich artykułach. W skrócie tylko przypomnimy, że jest to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Jego historia sięga jeszcze firmy Profesjonal, która była fundamentem tego operatora w Polsce.

Bonusy i promocje jakie oferuje Fortuna należą do jednych z najlepszych na rynku. Począwszy od darmowej kasy w postaci 20zł, przez bonus od pierwszej wpłaty – 100% do maksymalnej kwoty 1000zł, kończąc na pierwszym kuponie bez ryzyka za 110zł. To wszystko sprawia, że nowy gracz nie ma na co narzekać.

Zobaczmy jak wygląda sytuacja z Betclic – jest to bukmacher, który działa w Polsce już od bardzo długiego czasu, ale chyba każdy nawet mało zorientowany w temacie typer wie, że przed 2017 rokiem na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce, panowała wolna amerykanka, czyli każda firma mogła wejść do Polski i werbować graczy. Teraz, gdy sytuacja prawna jest już unormowana, również i Betclic postarał się o licencję, którą uzyskał we wrześniu 2019 roku.

Przyjrzyjmy się bonusom z oferty tego nowego (starego) bukmachera. Na początek możemy liczyć na dodatkowe 100% więcej do pierwszej wpłaty czyli identycznie jak w Fortunie, kolejny bonus to cashback do 500zł. Tutaj jest to bardzo dobra oferta, dzięki której możemy obstawić bez ryzyka kupon nawet za kwotę 500zł. Ta oferta moim zdaniem przebija wszystkie inne u konkurencji.

Kursy w Betclic tak jak i w Fortunie są dość wysokie w porównaniu z konkurencją i za to należy się obu firmom duży plus.

Podsumowując, obaj bukmacherzy dysponują ofertą która jest warta uwagi, są one zbliżone do siebie i warto skorzystać tak z jednej jak i z drugiej firmy.

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.