Fortuna kontakt • email, czat na żywo, pomoc i FAQ

Sprawdź jakie formy kontaktu z administracją i supportem efortuna są dostępne. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i znajdź na nie odpowiedź. Fortuna ma jeden z najlepszych supportów w branży.

Z supportem i wsparciem technicznym fortuny możesz skontaktować się na kilka sposobów. Jeśli masz jakieś pytania, problem czy wątpliwości, nie zwlekaj tylko przejdź do kontaktu.

Czat na żywo – wsparcie online

Najbardziej popularna i efektywna forma kontaktu jest również dostępna w fortunie. Poprzez czat na żywo możesz uzyskać odpowiedź na swoje pytania nie czekając zbyt długo. Prowadzisz rozmowę z konsultantem efortuny i od razu masz gotowe rozwiązanie swoich problemów.

Czat czyli wsparcie online jest dostępny codziennie od godziny 8:00 do 24:00. Również w niedzielę i święta możesz skorzystać z tej opcji kontaktu.

Email – formularz kontaktowy

Jeśli chcesz, możesz również uzyskać potrzebne informacje wysyłając wiadomość email na adres: callcenter@efortuna.pl lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie efortuna.

Jeśli chcesz przejść do formularza i wysłać wiadomość, wejdź na stronę główną bukmachera, przejdź na sam dół strony i kliknij w ikonę zaznaczoną na poniższym zdjęciu.

Fortuna formularz kontaktowy.
Formularz kontaktowy Fortuna.

Czas oczekiwania na odpowiedź poprzez formularz kontaktowy lub email wynosi do 24 godzin, ale z reguły jest to maksymalnie kilka godzin.

Numer telefonu

Niestety Fortuna nie posiada infolinii, więc numer telefonu do kontaktu jest niedostępny.

Przewiń do góry