Fortuna kontakt • email, czat na żywo, pomoc i FAQ

Sprawdź jakie formy kontaktu z administracją i supportem efortuna są dostępne. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i znajdź na nie odpowiedź. Fortuna ma jeden z najlepszych supportów w branży.

Z supportem i wsparciem technicznym fortuny możesz skontaktować się na kilka sposobów. Jeśli masz jakieś pytania, problem czy wątpliwości, nie zwlekaj tylko przejdź do kontaktu.

Czat na żywo – wsparcie online

Najbardziej popularna i efektywna forma kontaktu jest również dostępna w fortunie. Poprzez czat na żywo możesz uzyskać odpowiedź na swoje pytania nie czekając zbyt długo. Prowadzisz rozmowę z konsultantem efortuny i od razu masz gotowe rozwiązanie swoich problemów.

Czat czyli wsparcie online jest dostępny codziennie od godziny 8:00 do 24:00. Również w niedzielę i święta możesz skorzystać z tej opcji kontaktu.

Email – formularz kontaktowy

Jeśli chcesz, możesz również uzyskać potrzebne informacje wysyłając wiadomość email na adres: callcenter@efortuna.pl lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie efortuna.

Jeśli chcesz przejść do formularza i wysłać wiadomość, wejdź na stronę główną bukmachera, przejdź na sam dół strony i kliknij w ikonę zaznaczoną na poniższym zdjęciu.

Fortuna formularz kontaktowy.
Formularz kontaktowy Fortuna.

Czas oczekiwania na odpowiedź poprzez formularz kontaktowy lub email wynosi do 24 godzin, ale z reguły jest to maksymalnie kilka godzin.

Numer telefonu

Niestety Fortuna nie posiada infolinii, więc numer telefonu do kontaktu jest niedostępny.

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.