Fortuna vs LVBet – porównanie bukmacherów: kursy, bonusy

Sprawdź nasze porównanie Fortuny z LVbet. Jak prezentuje się oferta bonusowa tych legalnych bukmacherów i którego wybrać. Porównanie kursów, strony internetowej i supportu.

fortuna vs lvbet

Fortuna i LVbet są w czołówce legalnych firm oferujących zakłady wzajemne w Polsce. Sprawdzimy jak prezentują się obaj bukmacherzy w najważniejszych kwestiach dla gracza.

1. Rejestracja konta gracza

Tutaj nie ma zbyt wielu różnic, obie firmy mają przejrzysty i klarowny formularz rejestracyjny z którym poradzi sobie nawet niedoświadczony użytkownik, mający pierwszy raz kontakt z zakładami. I Fortuna i LVbet mają w swojej ofercie tak zwaną szybką rejestrację, dzięki której od razu możemy przystąpić do obstawiania meczów, nie czekając na weryfikację dokumentu tożsamości, ponieważ skanów nie trzeba przesyłać od razu. Należy jednak zaznaczyć, że bez pełnej weryfikacji nie skorzystamy choćby z freebetu w LVbet, nie wypłacimy pieniędzy z konta i mamy nałożone niskie limity na grę.

2. Bonusy i promocje

LVbet pod tym względem ma całkiem fajną propozycję, a więc darmowe 20zł na start oraz 100% więcej do pierwszego depozytu oraz dodatkowe 50% więcej do drugiego depozytu maksymalna łączna kwota bonusu nie może być większa niż 1500zł. Obrót bonusem przed wypłatą jest do przeżycia: 4-krotny obrót po kursie minimum 2.00 bez ograniczeń czasowych.

Poza tym LVbet cyklicznie wprowadza promocje np: 200zł na sporty wirtualne, czy na inne ważne wydarzenia sportowe.

Fortuna ma również darmowe 20zł już za samą rejestrację konta oraz 100% więcej do pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 1000zł więc w porównaniu do LVbet jest to dość podobna propozycja. Tutaj wymagany obrót jest również 4-krotny po kursie minimum 1.90 z co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Dodatkowo jednak Fortuna oferuje graczom pierwszy kupon bez ryzyka do 110zł – jest to więc ciekawa forma promocji, dzięki której nie ryzykujemy swoich pieniędzy, ponieważ w przypadku przegranej Fortuna zwraca nam całą kwotę (pomniejszoną o podatek).

3. Strona internetowa

Jak przystało na liderów branży, obie firmy mają dopracowane do perfekcji strony internetowe. Tak na prawdę aktualnie zakłady bukmacherskie opierają się przede wszystkim na internecie, a punkty stacjonarne przechodzą już do lamusa.

Witryny tych bukmacherów są miłe dla oka i nawet zbliżone kolorystycznie – odcienie czerni i koloru żółtego. Aplikacja mobilna również nie jest obca obu firmom, można ją ściągnąć zarówno na iOS jak i Androida, i swobodnie obstawiać mecze w dowolnym miejscu w którym się znajdujemy. Jeszcze nie tak dawno popularnym hasłem reklamowym było “obstawiaj mecze bez wychodzenia z domu, przez internet” teraz możesz wychodzić z domu i obstawiać mecze, ale nie w punktach stacjonarnych, a właśnie poprzez aplikację na swoim smartfonie.

4. Wysokość kursów

Wysokość kursów, a więc bardzo ważna sprawa dla typerów, ponieważ nawet minimalne różnice, w dłuższej perspektywie mogą się przełożyć na różnice w wygranych na naszą korzyść lub niekorzyść.

Mając już wieloletnie doświadczenie w zakładach bukmacherskich mogę z całą stanowczością stwierdzić, że Fortuna ma najwyższe kursy z pośród wszystkich legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Kurs oferowane przez LVbet odbiegają znacznie na niekorzyść gracza, od tych w Fortunie. Jeśli więc inne czynniki nie zniechęcają Cię do założenia konta w Fortunie, wybierz tę firmę ze względu chociażby na wysokość kursów. Możesz to bardzo łatwo sprawdzić wybierając kilka meczów i sprawdzając kursy u różnych bukmacherów. Gwarantujemy, że te w Fortunie będą najwyższe.

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.