Pewniak dnia: Cadiz – Sporting Gijon

Sprawdź nasz jeden, pewny i wyselekcjonowany typ bukmacherski z możliwością typowania w Fortunie, czyli tak zwany – pewniak dnia, tym razem będzie to mecz Cadiz – Sporting Gijon

Jeśli nasi eksperci znajdą warty uwagi typ na pewno się z Wami podzielą, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę, aby nie przegapić prawdziwej perełki.

cadiz
Cadiz jest liderem tabeli w LaLiga2.

1 listopada, 16:00

MeczTypKurs w FortunieWynik
Cadiz – Sporting Gijon12.103:1

Po serii pięciu zwycięstw i naprawdę przekonujących występów, gracze Cadiz ponieśli drugą porażkę w sezonie w zeszły weekend.

Był to przegrany 1:0 mecz wyjazdowy z Albacete, z bramką straconą w trzeciej minucie dodatkowego czasu. Sama gra nie zbyt interesująca z małą liczbą sytuacji podbramkowych. Można jednak pokusić się o stwierdzenie, że gospodarze zasłużyli na wygraną.

Cadiz nad jest liderem z aż 8 punktami przewagi nad drugą Almerią. Można więc uznać start sezonu w wykonaniu tej drużyny za bardzo dobry.

Gijon wyglądał nieco lepiej w ostatnich dwóch meczach, najpierw wygrywając na wyjeździe z Elche 1:0 (w nieco niezasłużony sposób), ale potem pokazując więcej swojej dobrej gry, pokonując 4:0 w meczu rozegranym na własnym boisku z Saragossą w ostatnią niedzielę.

Gijon jest teraz w środku tabeli, mając tylko dwa punkty mniej niż drużyny zajmujące miejsce w fazie playoff i cztery więcej niż te ze strefy spadkowej – tak więc ich cele nie są jeszcze określone na ten sezon.

Na wyjazdach nie zrobili dużego wrażenia i trudno oczekiwać, że powtórzą podobny wynik jak w przypadku Elche.

Myślę, że Cadiz zrobi wszystko, aby wrócić na zwycięską ścieżkę. Bez wątpienia są teraz pod presją. Jeśli jednak zespół wykaże się opanowaniem przed bramką rywali, powinien osiągnąć trzy punkty nawet łatwiej niż sugerują to kursy.

Pewniak dnia: Cadiz – Sporting Gijon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.