Pewniak dnia: Chievo – Ascoli

Sprawdź nasz jeden, pewny i wyselekcjonowany typ bukmacherski z możliwością typowania w Fortunie, czyli tak zwany – pewniak dnia.

Jeśli nasi eksperci znajdą warty uwagi typ na pewno się z Wami podzielą, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę, aby nie przegapić prawdziwej perełki.

Chievo
Chievo przystępuje do tego meczu po spektakularnym zwycięstwie z Livorno na wyjeździe 3:4.

20 października, 15:00

MeczTypKurs w FortunieWynik
Chievo – Ascoli12.002:0

W jednym z najciekawszych do tej pory meczów w tym sezonie w Serie B, zawodnikom Chievo udało się odnieść zwycięstwo na wyjeździe z Livorno 3:4.

Drużyna jest teraz krok za strefą play-off z bilansem 2-4-1 i na pewno potrzebuje poprawy, mimo że mecze remisowe nie są odzwierciedleniem słabych wyników.

Po dobrym początku sezonu i trzech kolejnych zwycięstwach w połowie września Ascoli przystępuje do tego meczu po dwóch z rzędu porażkach.

Po pierwsze przegrali na wyjeździe z Cremonese 1:0, ale ostatnio także rozczarowali domowym starciem przeciwko Pescara przegranym 0:2. Podczas obu meczów nie spełnili oczekiwań w ataku.

Mimo dwóch porażek są jeszcze tylko trzy punkty za liderem z Benevento.

Ascoli będzie grał w formacji 4-3-2-1 z Da Cruz w ataku.

Ascoli jest w trendzie spadkowym i chociaż pozostają groźni w ataku, jednak w ostatnich meczach kompletnie tego nie wykorzystują, Chievo moim zdaniem pozostaje mocnym faworytem.

Chievo ma jakość w drużynie, więc to tylko kwestia czasu kiedy zaczną wygrywać seriami. Teraz po zwycięstwie nad Livorno ich morale na pewno jest na wysokim poziomie.

Pewniak dnia: Chievo – Ascoli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.