Pewniak dnia: Fuenlabrada – Real Zaragoza

Sprawdź nasz jeden, pewny i wyselekcjonowany typ bukmacherski z możliwością typowania w Fortunie, czyli tak zwany – pewniak dnia.

Jeśli nasi eksperci znajdą warty uwagi typ na pewno się z Wami podzielą, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę, aby nie przegapić prawdziwej perełki.

Zaragoza
Real Zaragoza nie przegrał jeszcze w tym sezonie na wyjeździe.

16 października, 21:00

MeczTypKurs w FortunieWynik
Fuenlabrada – Real ZaragozaBTTS1.862:1

Fuenlabrada ma znakomity sezon w Segunda Division (Liga 2), grając świetnie z każdym przeciwnikiem. Nie przegrali do tej pory u siebie – mają bilans meczów domowych 2-2-0

Gol obu drużyn w tym meczu wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ Fuenlabrada straciła co najmniej jednego gola w 7 z 9 meczów. Są również bardzo mocni u siebie, zdobywając kolejno 2, 2, 1 i 2 gole.

Fuenlabrada właśnie poniosła sromotną porażkę z Mirandés w zeszłym tygodniu. To niespodzianka, ponieważ Mirandés grało bardzo źle, ale udało im się zdobyć 3 punkty. Teraz to dobra okazja dla Fuenlabrady, aby odzyskać rytm i pewność siebie, szczególnie gdy przyjdzie im zagrać z silnym zespołem.

I to nie będzie łatwe, ponieważ Saragossa zdobywała bramki w każdym meczu wyjazdowym. W tych meczach zdobyli kolejno 1, 2, 3 i 1 gol. Podobnie jak Fuenlabrada w domu, Saragossa jest również niepokonana na wyjeździe z bilansem 2-2-0.

Pewniak dnia: Fuenlabrada – Real Zaragoza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.