Pewniak dnia: Grecja – Bośnia i Hercegowina

Sprawdź nasz jeden, pewny i wyselekcjonowany typ bukmacherski z możliwością typowania w Fortunie, czyli tak zwany – pewniak dnia.

Jeśli nasi eksperci znajdą warty uwagi typ na pewno się z Wami podzielą, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę, aby nie przegapić prawdziwej perełki.

Grecja
Grecy zagrali dobry poprzedni mecz z Włochami, ale ponownie przegrali, tym razem 2:0.

15 października, 20:45

MeczTypKurs w FortunieWynik
Grecja – Bośnia i H.over2.52.302:1

W ostatnim meczu z Włochami, grecy wyglądali nieco lepiej niż w poprzednich meczach, ale mimo to przegrali 2:0. Trener postawił w tym meczu na nowych graczy, którzy grali bez presji.

Oczywiście ten mecz wyglądał tak, że Włosi byli przy piłce przez większą część gry, ale przez ponad 60 minut, Grecy nie dopuścili do groźnych sytuacji podbramkowych.

Grecja ma aktualnie 5 punktów w 7 meczach, więc poza grą o honor nie pozostaje im nic innego.

Drużyna Bośni w poprzednim meczu w końcu pokazała całość swoich umiejętności. Wygrali z Finlandią 4:1 u siebie, w bezpośrednim pojedynku drużyn walczących o awans.

Bośnia tym zwycięstwem powróciła do gry i może teraz realnie myśleć o awansie. Z dziesięcioma punktami zajmuje czwarte miejsce w grupie, ze stratą dwóch punktów do Finlandii, która jest druga.

Grecja grając bez presji, nie ma czego bronić, więc myślę, że będą chcieli zagrać ofensywnie, aby dać choć trochę radości swoim kibicom.

Goście również nie mają czego bronić, ponieważ teraz liczą się już tylko zwycięstwa. W dodatku Finlandia gra u siebie z Armenią więc może w tym meczu zdobyć 3 punkty i bezpowrotnie uciec Bośni.

Pewniak dnia: Grecja – Bośnia i Hercegowina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.