Pewniak dnia: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Sprawdź nasz jeden, pewny i wyselekcjonowany typ bukmacherski z możliwością typowania w Fortunie, czyli tak zwany – pewniak dnia, tym razem będzie to mecz Śląsk Wrocław – Legia Warszawa w polskiej Ekstraklasie.

Jeśli nasi eksperci znajdą warty uwagi typ na pewno się z Wami podzielą, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę, aby nie przegapić prawdziwej perełki.

Śląsk Wrocław
Śląsk wygrał 5 ostatnich meczów w Ekstraklasie.

8 grudnia, 17:30

MeczTypKurs w FortunieWynik
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa1X1.800:3

Śląsk Wrocław jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie, ma 5 zwycięskich meczów z rzędu w Ekstraklasie wygrywając w poprzednim meczu z aktualnym Mistrzem Polski – Piastem Gliwice 0:3 na wyjeździe.

Co prawda Wrocławianie oddali kontrolę nad piłką piłkarzom Piasta mając tylko 41% posiadania piłki, ale kiedy już atakowali to te sytuacje były niesamowicie groźne. Z 6 celnych strzałów zdobyli aż 3 bramki, więc skuteczność również ich nie zawodziła.

Śląsk jest w tech chwili liderem Ekstraklasy z 33 punktami zdobytymi w 17 meczach. Punkt przewagi nad drugą Pogonią nie pozwala im jednak na chwile słabości jeśli chcą utrzymać pierwszą pozycję na dłuższy czas.

Śląsk Wrocław nie przegrał u siebie w 11 ostatnich meczach, z których aż 8 wygrał.

Legia Warszawa, wygrała poprzedni mecz u siebie z Koroną Kielce 4:0 jednak ich forma nie jest na tyle ustabilizowana, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, by mówić o nich, w kontekście faworytów do zwycięstwa w tym meczu.

Legia zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do Śląska. Będzie to na pewno zacięty mecz.

Moim zdaniem kurs na zwycięstwo Legii jest bardzo niski biorąc pod uwagę aktualną formę Śląska. Warto moim zdaniem postawić w tym meczu na to, że lider Ekstraklasy nie przegra tego meczu – kurs 1.80 jest zachęcający.

Pewniak dnia: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.