Pewniak dnia: Tranmere – Southend

Sprawdź nasz jeden, pewny i wyselekcjonowany typ bukmacherski z możliwością typowania w Fortunie, czyli tak zwany – pewniak dnia.

Jeśli nasi eksperci znajdą warty uwagi typ na pewno się z Wami podzielą, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę, aby nie przegapić prawdziwej perełki.

Tranmere
Tranmere zaskoczyło w poprzednim meczu pokonując Coventry 1:0.

18 października, 20:45

MeczTypKurs w FortunieWynik
Tranmere – Southend11.821:1

W niedzielne popołudnie Tranmere zaskoczyło, wygrywając z Coventry, na wyjeździe 1:0.

Drużyna nie była stawiana w roli faworyta do zwycięstwa w tym meczu, ale wykorzystała jeden z kontrataków pod koniec meczu, kiedy to gospodarze postanowili zaryzykować.

Southend całkowicie zawiódł w sobotę, kiedy zespół grał u siebie z AFC Wimbledon i całkowicie rozczarował wynikiem 1:4.

Była to czwarta z kolei porażka tego zespołu i teraz z bilansem 1-1-10 jest na miejscu drugim od końca i potrzebuje natychmiastowej poprawy, jeśli naprawdę chce marzyć o utrzymaniu. Southend ma już 7 punktów straty do bezpiecznej pozycji.

Southend stracił co najmniej 2 bramki w 9 z ostatnich 11 meczów w League One.

Tranmere nie pokazał zbyt wiele w tym sezonie i może mieć trudne zadanie w tym meczu, jednak znacznie przewyższa jakościowo Southend.

Dzięki zwiększonemu morale i zwycięstwu w ostatnią niedzielę powinni mieć wszelkie szanse na uzyskanie trzech punktów przeciwko słabemu Southend.

Pewniak dnia: Tranmere – Southend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.