Wimbledon w Fortunie: 10% więcej do wygranych

Obstawiaj mecze w czasie trwania Wimbledonu już od poniedziałku 1 lipca i zgarnij 10% więcej do wygranych. To tak jakbyś obstawiał niemal bez podatku mecze Wielkiego Szlema w Londynie oraz inne dyscypliny sportowe.

Jak skorzystać z promocji?

W dniach 01.07 – 14.07 w czasie trwania Wimbledonu, 3 razy dziennie będzie dostępny bonus, zwiększający wygraną o 10%. By skorzystać z bonusu należy w godzinach:

• 13:30 – 14:00

• 15:30 – 16:00

• 20:30 – 21:00

obstawić kupon z minimum 3 dowolnymi zdarzeniami z oferty live (można obstawiać WSZYSTKIE dyscypliny sportowe). Maksymalna stawka jednego kuponu wynosi 500 PLN, bez wymogu kursu minimalnego.  Bonus będzie dostępny po przejściu na  „ZAKŁADY LIVE” w zakładce „WSZYSTKO”. Rozliczenie zwycięskiego kuponu nastąpi po 30 minutach.

UWAGA: promocja nie dotyczy tylko meczów tenisowego Wimbledonu – możesz na kuponie mieć dowolne mecze z dowolnych dyscyplin sportowych, ale warunkiem jest obstawianie kuponów tylko ze zdarzeniami na żywo.

Wimbledon w Fortunie: 10% więcej do wygranych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.