Fortuna wypłata pieniędzy • metody wypłat i czas realizacji

Sprawdź w jaki sposób możesz wypłacić swoje środki pieniężne z konta gracza w Fortuna. Szybkie wypłaty na konto bankowe.

Zlecenie wypłaty pieniędzy możemy rozpocząć klikając w strzałkę, która rozwija menu naszego konta gracza (zobacz obrazek poniżej).

Kliknij w białą strzałkę wskazaną na obrazku, aby przejść do możliwości wypłaty pieniędzy.

Wypłata środków pieniężnych możliwa jest tylko i wyłącznie na konto bankowe, podane przy rejestracji konta gracza.

Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie zrealizowany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np.: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek.

Fortuna nie pobiera żadnych opłat za wypłaty wygranych na konto bankowe. Nie istnieją również żadne limity co do ilości dokonywanych wypłat jak i wysokości zlecanych przelewów.

Wypłata.
W menu konta gracza, musisz wybrać opcję “Wpłaty i wypłaty”, a następnie kliknąć w link “Wypłata”.


Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.