Zakłady na sporty wirtualne w Fortuna • jak obstawiać?

Nową i zyskującą na popularności formą obstawiania w zakładach bukmacherskich są sporty wirtualne. Sprawdź w jaki sposób obstawiać ten rodzaj zakładów oraz bonusy i promocje.

W fortunie możesz obstawiać takie sporty wirtualne jak:

  • Piłka nożna
  • Wyścigi koni
  • Wyścigi psów
  • Wyścigi samochodowe
  • Żużel
  • Tenis

Za sprawą sportów wirtualnych możesz nieco urozmaicić zwykłe obstawianie meczów, wyścigi psów czy koni nie spotyka się na co dzień w ofercie bukmacherów. Jest to niesamowicie emocjonujące i godne polecenia.

Wyścigi konne w fortunie
Wyścigi konne w ofercie sportów wirtualnych w Fortunie.

Na powyższym obrazku możesz zobaczyć jak wyglądają wyścigi konne w ofercie sportów wirtualnych w Fortunie. Jest to do złudzenia podobne do prawdziwych wyścigów. Obstawiasz na jednego z koni występujących w wyścigu i z napięciem oglądasz jak Twój faworyt uczestniczy w gonitwie.

Wyścigi, wirtualne mecze piłkarskie czy tenisowe odbywają się z reguły co 3 minuty więc nie musisz czekać zbyt długo na wynik obstawionego zakładu, ani na kolejną okazję do obstawiania.

Fortuna wirtualna piłka nożna
Oferta meczów piłki nożnej wirtualnej w Fortuna.

W meczach piłkarskich masz możliwość obstawiania, podobnie jak w prawdziwych meczach, zwycięzcę w formie 1X2, a także dwudrogowo 1X, X2, 12. Poza tym dostępne są zakłady na ilość bramek i dokładny wynik meczu.

Obstawiony mecz i rozwój wydarzeń na boisku masz możliwość oglądania na ekranie komputera, smartfona czy tabletu, z ciekawym głosem komentatorskim.

Mecz wirtualny.
Wirtualny mecz piłki nożnej w Fortunie.

Przewiń do góry
Fortuna zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.